Düzce Nasıl Gidilir?

0

Düzce nerededir sorusundan sonra ilk akla gelen soru Düzce nasıl gidilir oluyor. Düzce’ye D-100 ile TEM üzerinde olduğu için ulaşım her açıdan mümkün.

Şu an için Düzce nasıl gidilir dendiği zaman yalnızca kara yolu ile ulaşmak mümkün dinebilir ancak uzak bir şehirden gelecekseniz; Ankara, İstanbul gibi havalimanı olan alanlardan geçiş sağlayabilirsiniz. Düzce’ye sürekli olarak kara yolu ile ulaşım sağlamanıza imkan var çünkü neredeyse ülkenin her yerinden geçen önemli karayolları şehirden geçiyor.

Tren ile Düzce ulaşımı henüz mümkün değil ancak İzmir, Bozüyük gibi istasyonlardan Düzce’ye ulaşım sağlamaya imkan var. Düzce’ye 7 gün 24 saat otobüs seferi bulmak mümkündür.

Düzce Nasıl Gidilir?

Düzce’nin önemli şehirlere olan uzaklığı şu şekilde:

  • Düzce – İstanbul arası 217 km
  • Düzce – Ankara arası 236 km
  • Düzce – Antalya arası 639 km
  • Düzce – Adana arası 722 km
  • Düzce – Artvin arası 1084 km

Düzce nasıl gidilir dendiği zaman illaki otobüs kullanmanız gerekmez. Eğer özel araç kullanacaksanız mutlaka TEM’i kullanmanızı tavsiye ederim. Bu sayede konforlu bir şekilde ve olabildiğince hızlı bir şekilde Düzce’ye ulaşmanız mümkün olur.

Düzce’ye gitmeniz halinde gezmeniz gereken yerleri unutmamanız gerek ve Düzce’ye yolunuz düşmemişse özellikle bu şehre gitmeniz gereken zaman dilimleri olduğunu unutmamanız gerek.

Şehirde Karadeniz iklimi oldukça hakim bu nedenle oldukça sık yağış alıyor. Amacınız bu şehri rahat bir şekilde tatil yapar gibi gezmekse mutlaka yaz aylarında şehre uğramanız gerekir. Şehrin önemli kara yollarına yakın olması herhangi bir şekilde trafik sorunu yaşamanızı da engellediği için yazın sorunsuz bir şekilde şehre ulaşım sağlayabilirsiniz.

Marmara bölgesinde oturanlar için en iyi tatil kaçamağı yapılacak alan olan Düzce, doğal plajları ile gelen turistleri kendine hayran bırakıyor. Antalya kadar canlı olmayan ancak keyif alabileceğiniz plajları, piknik imkanı ve gezi imkanı sunan doğası sayesinde ailecek ya da arkadaş gurubu ile gidebileceğiniz şehirler arasında.

Şehrin ulaşımının kolay olması anı tatil planlarına da imkan veriyor. Düzce nasıl gidilir sorusu 1 kere cevaplanacak bir sorudur. Hem otobüs ile hem de özel araç ile ulaşımı kolay olan şehir, yol yorgunluğunun olmasının da önüne geçecek kalitede yollara sahiptir. Bu yüzden özel araçla çok daha rahat bir şekilde Düzce’ye ulaşılabilir.

Düzce'ye Nasıl Gidilir?

Düzce Nasıl Gidilir?

Yazar Hakkında

Yorum Bırakın