Clash Royale APK İndir Oyna [Hileli Android Oyun Club]

0

Bildiğiniz üzere Clash Royale yapımcısı Supercell, Android Oyun Club piyasasında aktif ve sevilen bir firma. Firmanın elinde tuttuğu marka haline gelmiş Clash Of Clans, firmaya büyük kazanç sağlamış ve oyuncular tarafından da çok sevilmişti. Aynı ilkeyle yola çıkan ve rekabeti keyifli hale getirerek oyunculara uzun saatler eğlenme garantisi veren diğer oyunu olan Clash Royale, oyun piyasasında ismini duyurdu. Clash Royale APK ile oynayabilen oyunda elmas satın almadan eşyalara sahip olmak, kralınız ve kulelerinizle savaşmak için aşağıdan Clash Royale APK indir ve kurulumu tamamlayın.

Clash Royale, Clash of Clans‘a nazaran daha farklı bir yapıya sahip. Clash of Clans daha çok köy yapılanması ve köy baskını şeklinde ilerleyen, aynı zamanda takım yani klan birliklerinin varlığı ile uzun saatler oyun oynadığımız bir yapıdayken, Clash Royale bire bir karşılaşmalardan oluşmakta. Oyunda birebir müsabaka aratarak online rakipler arasından birisiyle eşleşiyorsunuz. Karşılaşma boyunca destenizde yer alan kartları, iksir kullanarak aktifleştiriyorsunuz. Müsabaka süresi boyunca rakibiniz alanınızda yer alan kuleleri yıkmak için sahip olduğu askerleri üretiyor, siz de aynı şekilde rakibinizin alanında yer alan yapıların yıkarak düşmanınızın bölgesini fethetmeye çalışıyorsunuz. Buraya dikkat; oyunda efsane kart destesine sahip olmak size kolaylık sağlamaktadır. Bu kartlar nadiren bulunmakta ve sandık açarak elde edilebiliyorlar. Sandık açmak için ise elmas sahibi olmanız gerekmekte.

Clash Royale APK

Clash Royale firmanın diğer oyunu olan Clash of Clans gibi iOS ve Android tabanlı cihazlarda aktif olarak oynanabilmekte. Çoğunlukla Android cihazlardan oynanmakta olan oyunu cihazınıza indirmek ve kurmak için yazımızın devamına göz atabilirsiniz. Clash Royale APK dosyası ile Clash Royale kurulumunu yapıp oyuna dahil olabilirsiniz. Clash Royale Android dosyası temiz ya da modlu hileli şeklinde yine bulunabilmekte. Clash Royale kurulumunun tamamlarken bir hata alırsanız yorumlarda muhakkak sorun.

Clash Royale Ekran Görüntüsü

Clash Royale Ekran Görüntüsü

Clash Royale Taş Hilesi

Clash Royale APK Hileli Modlu indir kurulumu yap ve savaşları kazan. Clash Royale Hilesi ile oyunda para harcamadan rahatça seviye atlayabilmektesiniz. Bu size hem zaman kazandıracak hem de oyuna para vermeden yükselmenizi sağlayacak. Biliyorsunuz oyunda kart destesi çok önemli ve efsanevi destelere sahip olmak için de sandık açmalısınız. Hileli Clash Royale APK dosyası ile bedava elmas elde etmektesiniz, bu elmaslarla tüm sandıkları istediğiniz gibi açabilir, efsane kart destesi sahibi olabilirsiniz. Rakiplerinizle karşılaşmaya çıkabilirsiniz.

Clash Royale İndir

v2.8.6
Clash Royale APK İndir
[Orijinal] [91 MB]
Clash Royale APK İndir
[Para Hileli] [95 MB]
‎Clash Royale
Price: Free+
Clash Royale
Price: Free

About Author

Leave A Reply