Cep Boyutunda Kamera DJI Osmo Pocket

0

Cep boyutunda kamera DJI Osmo Pocket. Son zamanlarda ürettiği drone’larıyla adından söz ettiren DJI, kısa süre içerisinde yenilikçi bir ürünle tüketicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İşte DJI’ın yeni ürünü ve özellikleri.

DJI Osmo Pocket Özellikler

Yenilikçi ve başarılı ürünleriyle adından söz ettiren DJI, yenilikçi bir ürününü daha satışa sunmak üzere. DJI Osmo Pocket adı verilen DJI’ın yeni cihazı boyutu ve sunduğu özelliklerle pek çok kişinin dikkatini çekecek gibi görünüyor. 1.2 inç sensör boyutunda 12 megapiksel çözünürlük sunan bir kamera ile gelecek olan DJI Osmo Pocket, saniyede 60 kare 4K çözünürlüğünde video kaydedebilecek.

DJI Osmo Pocket

DJI Osmo Pocket

Cep boyutunda kamera DJI Osmo Pocket, kullanıcılara kolay bir kullanım sunmak üzere tasarlandı. Arkasında kontroller için dokunmatik bir ekran barındırıyor. DJI’ın DJI Mimo adı verilen uygulama ile akıllı telefonlar ve tabletlerden de kontrol edilebilecek olan DJI Osmo Pocket, Active Track, Panorama ve Time Lapse gibi çekimlere de imkan tanıyor.

DJI Osmo Pocket Özellikler

DJI Osmo Pocket Özellikler

DJI Osmo Pocket Fiyatı

Cep Boyutunda Kamera DJI Osmo Pocket, şimdilik ne zaman satışa sunulacağı bilinmiyor. Fakat ürünün 399 dolardan satışa sunulması bekleniyor. Avrupa pazarında ise fiyatın 319 euro olması bekleniyor.

DJI Osmo Pocket

DJI Osmo Pocket

DJI Osmo Pocket Türkiye Fiyatı

Peki ya DJI Osmo Pocket’in Türkiye fiyatı ne olacak? Kullanıcıların su geçirmez kılıf, ND filtre kiti ve ek pek çok aksesuar satın alabileceği DJI Osmo Pocket’ın Türkiye fiyatı 2.599 TL olarak açıklandı. DJI’ın yeni ürünü DJI Osmo Pocket’ın ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı bilinmese de cihazın önümüzdeki süreçte satışa çıkması bekleniyor. Ayrıca DJI’ın yakın tarihte tanıtılan yeni ürünü DJI Ronin-S uyumlu aksesuarı haberi için tıklayınız.

About Author

Leave A Reply