Canon EOS 7D Mark II Türkçe Kullanım Kılavuzu

8

53.9 megabayt boyutunda olan Canon EOS 7D Mark II Türkçe kullanım kılavuzunu aşağıda bulunan buton yardımı ile görüntüleyebilirsiniz.

Kullanım Kılavuzu: eos-7dmarkii_tr.pdf

Yazar Hakkında

8 yorum

  • Hakan bey merhabalar. Dilerseniz yazdırılabilir versiyonu size iletebilirim. Fakat uygulama ihtiyacı olmaksızın akıllı telefonlardan anında ulaşılabilir yada bilgisayara indirilebilir. 🙂

 1. Ali Rıza Tarih

  Merhaba. 7 D Mark II klavuzunu iki ayrı tarayıcı ile indirmeme rağmen, ekranımda görüntüleyebildiğim sayfayı kaydedemiyorum. Kaydedilen dosya bozuk olduğuna dair uyarı veriyor. Windows 10 kullanıyorum. Crom ve explorer da ayrı ayrı denedim. Mümkünse E Posta ile alabilir miyim? Ya da başka bir çözüm önerir misiniz? teşekkürler.

  • Merhabalar. Birkaç kişi daha böyle bir sorundan dolayı bana ulaştılar fakat ne yaptıysam hata alamadım. 🙁 Birden çok bilgisayarda denedim. Farklı tarayıcılarda denedim sorun yok.

   macOS ile Chrome, Firefox, Safari’de sorunsuz açtım.
   Windows ile Chrome, IE’de sorunsuz açtım. Gerçi IE önce kayıt etmek istiyor.

   Ben yine de az sonra size e-posta atıyorum.

    • Üye olduğunuz e-posta adresinize gönderdim. Kullanım kılavuzları sadece yazdırmaya karşı korumalılar o kadar. Erişim problemi yok.

     E-posta adresinize gönderdiğim dosya bilgisayarınızda olur da tekrar hata verirse aynı dosyayı telefonunuzdan açmayı deneyebilir misiniz? Yada bilgisayarınıza Adobe Acrobat Reader’in güncel versiyonunu kurabilir misiniz?

Yorum Bırakın