Canlitv.com ile Ücretsiz Online TV İzle

0

Artık canlı TV izlemek isteyen kullanıcılar ücretsiz uygulamaları tercih ediyor. Tam da bu noktada 200’e yakın televizyon ve radyo kanallarıyla sözleşmeli olarak çalışan, Türkiye’nin ilk ve en büyük TV portalı Canlitv.com karşımıza çıkıyor.

Canlitv.com mobile uygulaması ile beraber 2005 yılından bugüne kadar kesintisiz ve HD canlı TV yayınları sunan portal, illegal sitelerin aksine telif haklarına değer vermesiyle ve her yayıncıyla ayrı ayrı sözleşme yapmasıyla dikkatleri çekiyor.

Hizmetin sözleşmeli olarak verilmesinden dolayı canlı yayınlarda herhangi bir yayın kesintisi ve buna benzer sorun da yaşanmıyor. Tüm kanalları donmadan izleyebileceğiniz Canlitv.com adresinde ayrıca, bloğu ziyaret ederek popüler diziler ve bölümleri ile ilgili yorumlara ulaşabilirsiniz. Full HD kalitesiyle kesintisiz online tv izlemek için Google Play üzerinden Canlitv.com mobile uygulamasıücretsiz indirmeniz yeterli.

Sadece TV izlemek için değil online radyo dinlemek için de mobil uygulamayı indiren binlerce kişinin yorumlarına Google Play Store üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitenin ana sayfasında canlı TV, reytingler, yayın akışları, blog bölümü ve ayrıca dilediğiniz kanalı aratabileceğiniz bir arama çubuğu yer almakta. Arama çubuğu sayesinde çok daha kısa sürede istediğiniz yayın kanalına ulaşabilirsiniz.

Yayın Akışı ve Reyting

Yayın Akışı ve Reyting

Türkiye’nin En İyi Online TV Platformu

Türkiye’nin en büyük TV izleme platformu olmanın yanı sıra sitede yer alan farklı analizlerle kullanıcıları bilgilendirmeyi amaçlayan platform, an itibariyle aktif olan izleyicilerle beraber hangi kanalın ne kadar izlendiğine dair reyting bilgilerini de paylaşıyor.

Yapmanız gereken tek şey canlı TV izlemek için siteye giriş yapmak. Gerek mobil uygulama ile gerek masaüstü yada dizüstü bilgisayarlar ile full HD TV izleme hizmetinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Şuan için App Store’de bulunmayan platforma, Google Play Store’dan ulaşabilirsiniz.

The app was not found in the store. 🙁

About Author

Leave A Reply