Call of Duty Mobile APK İndir | Sistem Gereksinimleri [PC]

0

Son yıllarda büyüyen telefon ekranları ve daha performanslı çalışan bataryalar mobil oyun sektörünü başka bir boyuta taşıdı. Artık basit sürükle bırak oyunlar yerine tıpkı konsol ve bilgisayarlardaki gibi FPS, MMORPG tarzı oyunlar da telefonlar için oldukça uygun. Call of Duty Mobile APK  da telefona indirilerek oynanabilen oyunlardan.

Call of Duty, bilgisayar oyunları tarihini değiştiren oyunların başında geliyor. İlk çıktığı yıldan bu yana oyuncu kitlesini katlayarak arttıran bu seri, artık mobil versiyonuyla daha ulaşılabilir durumda. Zaman zaman geçmişteki dünya savaşlarını, zaman zaman post – apokaliptik senaryoları oynanabilir kılan seri, tam bir baş yapıt.

Call of Duty Mobile APK

Belirli kişilerle ya da rastgele seçilen oyuncularla oynanabilen Call of Duty Mobile APK olarak indirilmesi halinde eğlenceye cepten devam etmeyi sağlıyor. Ancak oyunu indirdikten sonra OBB Data klasörünü (cache) doğru yere yerleştirmek gerek. Aksi takdirde oyun çalışmayabilir. Burada yapılması gereken tek şey ZIP içerisinden çıkan dosyaları com.activision.callofduty.shooter ve Android/obb klasörüne atmak olacak. Android klasörünün içerisinde obb klasörü yoksa, klasörü açıp dosyaları içine taşımak sorunu çözer.

Call of Duty Mobile Ekran Görüntüsü

Call of Duty Mobile Ekran Görüntüsü

 

Call of Duty Mobile İndir

v1.0.8
Call of Duty Mobile APK İndir
[Orijinal] [77 MB]
Call of Duty Mobile APK İndir
[Cache] [1.3 GB]

About Author

Leave A Reply