Call of Duty Mobile APK İndir

0

Son yıllarda büyüyen telefon ekranları, daha performanslı çalışan bataryalar ve artan oyuncu topluluğu mobil oyunlar sektörünü şüphesiz ki başka bir boyuta taşıdı. Artık basit sürükle bırak oyunlar yerine tıpkı konsol ve bilgisayarlardaki gibi FPS, MMORPG tarzı oyunlar da telefonlar için oldukça uygun. Mesela bunlar birini Call of Duty Mobile APK sayesinde oynayabilirsiniz.

3-4 yıl önce Rockstar Games’in GTA’yı mobil olarak yayınlamasının ardından geçtiğimiz sene yayınlanan PUBG oyunuyla şahlanan sektör, gelişimine gün gün devam etmekte. Bugünkü yazımızda da PUBG’nin baştan yaratmış olduğu Battle Royale anlayışına başka bir örnek olan Call of Duty Mobile hakkında bilgiler vereceğiz. Oyunu yazının devamında yer alan Call of Duty Mobile APK İndir butonu yardımıyla indirip telefonunuza kurabilirsiniz.

Call of Duty, bilgisayar oyunları tarihini değiştiren oyunların başında geliyor. Hem de birden fazla oyunuyla bu devrimin ateşini her yeni oyunuyla körüklemeye devam ediyor. İlk çıktığı yıldan bu yana oyuncu kitlesini katlayarak arttıran bu seri, artık mobilde de ulaşılabilir durumda. Zaman zaman geçmişteki dünya savaşlarını, zaman zaman post-apokaliptik senaryoları oynanabilir kılan seri, gerçek bir baş yapıt.

Call of Duty Mobile APK

İster arkadaşlarınızla ister lobide bulabileceğiniz rastgele oyuncularla oynayabileceğiniz bu oyun Call of Duty Mobile APK olarak indirilmesi halinde eğlenceye cebinizde de devam etmenizi sağlıyor. Son hayatta kalan kazanır döneminin en güncel temsilcilerinden olan Call of Duty Mobile sizi sınırsız maceranın içine atacak.

Oyunu indirdikten sonra özen göstermeniz gereken bir diğer konu da, OBB Data klasörünü (cache) doğru yere yerleştirmeniz. Aksi taktirde oyun çalışmayabilir. Karmaşık gözükse de oldukça kolay olan bu işlem, ZIP içerisinden çıkan dosyaların com.activision.callofduty.shooter ve Android/obb klasörüne atılması ile son buluyor. Android klasörünün içerisinde obb klasörü yoksa endişelenmeyin. Klasörü siz açıp dosyaları içerisine attığınızda sorununuz çözülmüş oluyor.

Call of Duty Mobile İndir

Birden fazla oyun modu bulunan, efsanevi Call of Duty deneyimini Android cihazlarda da yaşanabilir kılan ve PVP heyecanını doruklarına kadar hissedebileceğiniz Call of Duty Mobile APK dosyası, Call of Duty Mobile İndir linki aracılığıyla indirilebilir durumda. Önceden de söylediğimiz gibi oyun kurulumu oldukça basit, tek yapmanız gereken kurulum sonrasında OBB Data klasörünü doğru konuma kopyalamanız. Bu, oyunu Google Play’den direkt olarak indiremeyenler için yapılması gereken bir işlem. 30 saniyenizi alacak bu işlem sonrasında oyununuzu direkt olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Sonuç olarak, mobil oyun sektörünün her an geliştiğini söylemeliyiz. Bu gelişimin son aktörlerinden olan Call of Duty bizim gözümüzde PUBG’ye doğrudan rakip olabilecek nitelikte. PUBG hayranlarına da üzülmemelerini tavsiye ediyor, rekabetin iki oyunu da çok daha üst seviyeye taşıyacağını düşündüğümüzü söyleyerek yazımıza son veriyoruz. Call of Duty Mobile APK hemen aşağıda.

Call of Duty Mobile Ekran Görüntüsü

Call of Duty Mobile Ekran Görüntüsü

v1.0.8

Call of Duty Mobile APK İndir
[Orijinal] [77 MB]

Call of Duty Mobile APK İndir
[Cache] [1.3 GB]

About Author

Efe

Leave A Reply