Bundle Haber Uygulaması

0

Bugüne kadar gördüğüm haber uygulamaları içinde belki de en iyisi Bundle. Öyle ki uzun zamandır da kullanıyorum. Haberlere farklı kaynaklardan anlık olarak erişebilmek oldukça büyük bir avantaj. Uygulamayı Google Play Store veya App Store üzerinden cihazınıza kolayca yükleyebilirsiniz. Bağlantı adresleri yazının en altında bulabilirsiniz. Ayrıca uygulama tamamen ücretsiz.

Bundle Haber Oku

Öncelikle uygulamayı Android veya iOS cihazınıza yüklemekle işe başlayabilirsiniz. Ardından Bundle sizden kategori seçmenizi isteyecektir. Örneğin Spor, Ülke Gündemi, Teknoloji, Bilim, Dünya Gündemi, Ekonomi gibi çeşitli kategoriler içinden takip etmek istediklerinizi seçerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın belki de en can alıcı noktası bu kategoriler ile ilgili istediğiniz takdirde bildirim alabilmeniz. Yani uygulamadan anlık olarak bildirimler alabilir ve bu bildirimler sonucu habere erişebilirsiniz.

Haberde Çeşitlilik

Bundle sadece gazete tarzı bir haber uygulaması değil. Ayrıca uygulama üzerinden reklam ajanslarının haberlerine, gazete haberlerine, forum veya dergi haberlerine de çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yine burada kategorize etmek sizin elinizde. İstediğiniz kaynaktan habere ulaşabilme avantajını size sağlayan bu uygulama, haberleri arayüzü üzerinde oldukça düzgün bir şekilde size sunuyor.

Bundle ile Gündemden Kopmayın

Her gün haber sitelerini, gazeteleri, haber uygulamalarını gezmektense Bundle ile zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bildirim özelliği sayesinde size istediğiniz kategorideki haberleri internet erişiminiz olduğu yerde bildirim olarak gönderen uygulama ayrıca bu bildirimler içerisinden ilginizi çeken haber başlığını inceleyebiliyorsunuz. Kişiselleştirilebilen Bundle uygulaması tamamen tarafsız haberler sunduğunu iddia etmekte. Haberler dışında makalelere de uygulama içinden erişmek mümkün.

Ayrıca diğer bir önemli özelliği de çevrimiçiyken gördüğünüz bir haberi seçerek çevrimdışı yani internet bağlantınız olmadan da okuyabilirsiniz. Uzun bir makaleyi yolculuk esnasında okumak için oldukça iyi bir özellik olduğunu söyleyebilirim. Favori haber veya makalenizi kaydederek ileride tekrar okuyup bilgi sahibi de olabilirsiniz. Basit arayüzü, kişiselleştirilebilir kategori özelliği, anlık haber bildirimi ile Bundle günümüzdeki haber kalabalığını en aza indirmeyi hedefliyor ve başarıyor da. Akıllı telefonunuz için bulabileceğiniz en iyi haber uygulaması da diyebilirim.

Bundle News: Breaking & Local
Bundle News: Breaking & Local

Yazar Hakkında

Yorum Bırakın