Brawl Stars APK İndir Oyna [Elmas Hile]

0

Supercell’in başyapıt sayılan oyunlarından biri olan Brawl Stars, APK dosyası ile oyunda sahip olacağınız hileler sunuyor. Ancak dilerseniz öncesinde Brawl Stars’a yakından bir göz atalım.

Brawl Stars, sık sık adını duyuran oyunlardan biri. İlk günden itibaren pek çok oyuncu tarafından sevilerek oynanan ve yüz binlerce indirmesi olan oyunda birden fazla mod bulunuyor. Her bir mod, kendine özgü özelliklere ve oynanış biçimine sahip.  Öte yandan oyunda bulunan modlar, her gün değişiyor. Kısaca oyundan sıkılmanız neredeyse mümkün değil. 

Oyun içerisinde ne yapacağınız, etkinliklere göre değişiklik gösteriyor. Örneğin elmas kapmaca modunda 10 elması alarak onu korumayı başaran takım kazanan oluyor. Brawl Stars APK dosyasını indirerek edineceğiniz sınırsız elmasla başarınız kaçınılmaz oluyor.

Öte yandan oyunda birçok karakter bulunuyor ve her karakterin kendine has yetenek ve özellikleri mevcut. Oyun içerisindeki karakterler ya kutudan çıkıyor ya da onları para ile satın alıyorsunuz. Ayrıca karakterleri puanları sayesinde geliştirerek çok daha güçlü hale getirebiliyorsunuz. APK ile ücret ödemeden rakiplerinize korkusuzca meydan okuyabilirsiniz. 

Brawl Stars APK

Oyunun bütün özelliklerin başta kapalı olması, sabırsız kullanıcıların sıkılmasına ya da hileye başvurmasına neden olabiliyor. Tam da bu noktada kullanıcıların imdadına Brawl Stars elmas hilesi koşuyor. Hile ile edindiğiniz elmaslar sayesinde karakterinizi geliştirerek rakibinizin yerini tespit edebilir ve takım arkadaşlarınızla orayı işgal edebilirsiniz.  APK dosyasına erişebileceğiniz linkleri sizin için aşağıya bıraktık.

Brawl Stars Ekran Görüntüsü

Brawl Stars Ekran Görüntüsü

‎Brawl Stars
‎Brawl Stars
Developer: Supercell
Price: Free+
Brawl Stars
Brawl Stars
Developer: Supercell
Price: Free
v22.99

Brawl Stars APK İndir
[Orijinal] [108 MB]

Brawl Stars APK İndir
[Para Hileli] [140 MB]

About Author

Leave A Reply