Brawl Stars APK İndir Oyna | Nasıl İndirilir? [PC – Hile]

0

Supercell’in başyapıt sayılan oyunlarından biri olan Brawl Stars, APK dosyası ile oyun içi hileler sunuyor. Ancak  öncesinde Brawl Stars’a yakından bir göz atmak gerek.

Brawl Stars, sık sık adını duyuran oyunlardan biri. İlk günden itibaren pek çok oyuncu tarafından sevilerek oynanan ve yüz binlerce indirmesi olan oyunda birden fazla mod bulunuyor. Her bir mod, kendine özgü özelliklere ve oynanış biçimine sahip.  Öte yandan oyunda bulunan modlar, her gün değişiyor. Kısaca oyundan sıkılmak  neredeyse imkansız.

Oyun içerisinde ne yapılacağı, etkinliklere göre değişiklik gösteriyor. Örneğin elmas kapmaca modunda 10 elması alarak onu korumayı başaran takım kazanan oluyor. Brawl Stars APK dosyasını indirerek edinilecek sınırsız elmasla başarı kaçınılmaz oluyor.

Öte yandan oyunda birçok karakter bulunuyor ve her karakterin kendine has yetenek ve özellikleri mevcut. Oyun içerisindeki karakterler ya kutudan çıkıyor ya da para ile satın alınıyor. Ayrıca karakterleri puanları sayesinde geliştirerek çok daha güçlü hale getirmek de mümkün. APK ile ücret ödemeden rakiplere korkusuzca meydan okunabilir. 

Brawl Stars APK

Oyunun bütün özelliklerin başta kapalı olması, sabırsız kullanıcıların sıkılmasına ya da hileye başvurmasına neden olabiliyor. Tam da bu noktada kullanıcıların imdadına Brawl Stars elmas hilesi koşuyor. Hile ile edinilen elmaslar sayesinde ana karakter geliştirerek rakibin yeri tespit edilebilir ve takım üyeleri ile işgal edilebilir.  APK dosyasına erişmek için  aşağıdaki linklere tıklamak yeterli.

Brawl Stars Ekran Görüntüsü

Brawl Stars Ekran Görüntüsü

Brawl Stars İndir

‎Brawl Stars
Price: Free+
Brawl Stars
Price: Free
v24.150

Brawl Stars APK İndir
[Orijinal] [128 MB]

Brawl Stars APK İndir
[Elmas Hilesi] [160 MB]

v23.91

Brawl Stars APK İndir
[Orijinal] [120 MB]

Brawl Stars APK İndir
[Elmas Hilesi] [156 MB]

v22.99

Brawl Stars APK İndir
[Orijinal] [108 MB]

Brawl Stars APK İndir
[Elmas Hilesi] [140 MB]

Yazar

Yorum