Bitmoji Uygulaması ile Kendi Emojini Oluştur

0

Bitmoji Uygulaması Nedir?

Bitmoji uygulaması ile kendi emojimizi neden oluşturalım ki? İnternet ortamında emojiler sayesinde duygularımızı ifade etmek oldukça kolay oluyor. Anlık duygularınızı daha kolay bir şekilde belli etmenin belki de en eğlenceli yolu emoji kullanmak. Genel olarak klavyede bulunan emojilerin çeşitliliği de sizin sohbetlerinize çeşitlilik katabiliyor. Fakat herkes özgünlüğü sever. Tam da bu konuda Bitmoji devreye giriyor ve uygulama içerisinden kedinize özel emojinizi oluşturmanızı sağlıyor.

Öncelikle Bitmoji uygulaması çeşitli sosyal medya uygulamaları ile eşleşerek daha kolay bir şekilde kendi emojinizi kullanmanızı sağlıyor. Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz bu uygulama ile karikatürize edilmiş halinizi emoji olarak kullanabilirsiniz. Emojiniz tamamen sizin seçimlerinize göre şekilleniyor. Saç şekli, yüz şekli, kullandığı aksesuarlar sizin gerçek hayattaki halinizi oyuna yansıtmanızı sağlıyor. Çeşitlilik sağlaması açısından kendi üzerinizde istediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz.

Bitmoji Uygulamasının Kullanımı

Öncelikle akıllı telefonunuza ücretsiz bir şekilde uygulamayı indirerek başlayabilirsiniz. Ardından kendinize bir hesap oluşturarak istediğiniz her cihazda emojilerinizi kullanabilirsiniz. Başlangıçta size basit bir karakter sunuluyor. Ardından yüz şeklini, ten rengini, saç şeklini, saç rengini, sakal ve bıyık özelliklerini seçebilirsiniz. Uygulama üzerinden avatarınıza kıyafet ve gözlük gibi çeşitli aksesuarlar da seçebilirsiniz. Ve uygulama avatarınız için onlarca farklı karikatür emoji oluşturuyor.

Bitmoji Alışverişi

Uygulamanın en sevilen özelliklerinden birisi de market özelliği. Kendi oluşturduğunuz emoji ile süslenmiş aksesuarları satın alabiliyorsunuz. Üzerinde sizin karikatür emoji halinizin olduğu tişört, çıkartma, telefon kılıfı, defter, kupa, yastık gibi sık kullandığımız ve bize özel olmasını istediğimiz eşyalara eğlenceli bir özgünlük katabilirsiniz.

Emojinin Kullanılması

Bütün işlemleri tamamladıktan sonra istediğiniz mesajlaşma veya klavye uygulamasında emojilerinizi kullanabilirsiniz. Kendinize benzettiğiniz emojiler ile konuşmalarınıza renk katabilirsiniz. Ayrıca Bitmoji uygulaması diğer uygulamalar ile kolayca kullanılabiliyor. Kendi özelliklerinizi ve çeşitli anlamlar yüklediğiniz emojilerinizi sohbetlerinizde hemen kullanmaya başlamak için hemen indirin.

‎Bitmoji
Price: Free
Bitmoji
Price: Free

Yazar

Yorum