Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

0

Kurumların müşterilerine hızlı bir destek hizmeti sunmak amacıyla oluşturdukları canlı destek hatları, birçok işlemi kolayca yapmamıza olanak sağlıyor. Fakat bazı kurumların destek hatlarında müşteri temsilcisine bağlanmak fazlasıyla zaman alabiliyor. Aslında bu, çoğunlukla bizim gibi pek çok insanın aynı anda müşteri hizmetlerini arıyor olmasından kaynaklanmakta. Aşağıda belirttiğimiz adımlar ile Avea müşteri hizmetleri direk bağlanma sorununu kolayca çözebilirsiniz.

Avea Müşteri Hizmetleri

Avea Müşteri Hizmetleri’ne ulaşmanız gereken ve zamanınızın kısıtlı olduğu durumlarda işinize yarayacak, kısayol işlemlerden bahsedeceğiz. Genellikle Avea Müşteri Hizmetlerini aradığınızda telesekreterin bazı yönlendirmeleri olur. Bu yönlendirmelerle, ihtiyacınız doğrultusunda bazı rakamları tuşlamanız beklenir. Bu zaman alan adımları daha hızlı geçmek için 444 1 500 ya da 444 1 444 numaralarından herhangi birini arayabilirsiniz. Avea kullanıcısı değilseniz ve farklı bir operatörden arıyorsanız 444 1 500 numarasını kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile daha hızlı iletişim kurmak için aşağıda belirtilen adımları takip ediniz.

  • 444 1 444 numarasını arayınız.
  • Yapılacak ilk yönlendirme doğrultusunda, mobil kullanıcısı iseniz 1 numaralı tuşa basınız.
  • Sonraki telesekreter yönlendirmesiyle yeniden 1 numaralı tuşa basınız.
  • Yapılacak son anons doğrultusunda 0 numaralı tuşa basarak doğrudan müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Özetle, Avea müşteri hizmetleri direk bağlanma için sırasıyla 1-1-0 tuşlayabilirsiniz. Ayrıca Avea, Türk Telekom’un çatısı altına girdikten sonra temsilci iletişim numaralarında birtakım değişiklikler yaparak, bilinen (500) numaralı iletişim hattını kapatıp yerine 444 1 444 ve 444 1 500 numaralarını iletişim bilgisine eklemiştir.

About Author

Leave A Reply