Asphalt 8 Airborne APK İndir Oyna [Para Hilesi]

0

Gameloft’un mobil cihazlar için geliştirdiği oyunların en ilgi çekeni yarış oyunu Asphalt serisi olup, serinin en dikkat çeken oyunu ise en son geliştirilen Asphalt 8 Airbone oldu. Yazımızın detaylarında Asphalt 8 APK ile ilgili bilgi ve indirme linklerine ulaşabilirsiniz.

Mobil oyun tutkunlarının vazgeçilmez serilerinden olan Asphalt, Asphalt 8: Airborne serisi ile göz kamaştıracak bir grafik sunmuş durumda. Daha oyunun açılış ekranından bile verilen emeği görebilirsiniz. Oyuna Airborne isminin verilmesi, araçların oyun içerisinde yer çekimine karşı meydan okuyarak havada süzülmesinden ve takla atmasından kaynaklanıyor. Oyun, diğer serilerde de olduğu gibi oldukça kolay oynanıyor. Yarış oyunlarını seviyor fakat Asphalt 8: Airborne’u daha önce oynamadıysanız, hiç zorluk çekmeyeceğinizi söyleyebiliriz.

Asphalt 8 indir ve yarış heyecanını doyasıya yaşayacağınızı düşündüğümüz bu oyunu mutlaka deneyimle. Gameloft’un Asphalt 8: Airborne oyununda Türkçe dil seçeneğinin bulunması, Türk oyuncular için avantaj elbette. Ancak Asphalt serisi daha çok ses efektleri ve kusursuz grafikleriyle dikkat çekmekte. Çünkü Asphalt serisinin 8. oyunu olması, yapımcılara diğer serilerdeki eksikleri tamamla fırsatı sunmuş durumda. Yani oyunun detaylı bir çalışmanın sonucu olduğunu bilmenizi isteriz.

Asphalt 8 Airborne Ekran Görüntüsü

Asphalt 8 Airborne Ekran Görüntüsü

Asphalt 8 APK

Asphalt 8 APK dosyası ile oyunu Google Play Store’a bağlı kalmadan telefonunuza ya da tabletinize kurabilirsiniz. Böylece oyun içerisinde çeşitli araçları ücret ödemeden satın alabilir ve arabaları dilediğiniz gibi modifiye edebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi oyun içerisinde arabalarınız ne kadar gelişmiş olursa,yarışları kazanmanız da o kadar kolay oluyor. Asphalt 8 APK dosyasını indirerek, oyun içerisinde sınırsız paraya, sınırsız yıldızlara ve yüksek seviyeye sahip olabilirsiniz. Bu sayede araçlarınıza dilediğiniz özelliği ekleyerek yarış pistinde rakiplerinizi ezecek performanslar sergileyebilirsiniz.

Asphalt 8 Airborne İndir

v4.4.0i
Asphalt 8 APK İndir
[Orijinal] [64 MB]
Asphalt 8 APK İndir
[Para Hileli] [81 MB]
Asphalt 8 APK İndir
[Cache] [1.32 GB]

About Author

Leave A Reply