Android İşletim Sistemli Aynasız Fotoğraf Makinesi: Yongnuo YN450

0

Android işletim sistemli aynasız fotoğraf makinesi: Yongnuo YN450, Google’ın popüler mobil işletim sistemine entegre olarak inşa edildi. İşte yeni nesil Android işletim sistemli aynasız fotoğraf makinesi Yongnuo YN450’nin özellikleri.

Akıllı telefonlarda kullanılan kameraların bir hayli önem kazandığı günümüzde Hong Kong merkezli fotoğraf ekipmanları üreticisi Yongnuo, Android işletim sistemli aynasız kamerasını tanıttı.

Fotoğrafçılar tarafından ürettiği flaş, ışık ve uygun fiyat etiketine sahip lenslerle tanınan Yongnuo, bu kez tüketicilerin karşısına bir fotoğraf makinesi ile çıktı. Android işletim sistemli akıllı aynasız fotoğraf makinesi YN450, sahip olduğu ince gövdesiyle dikkat çekiyor.

Android İşletim Sistemli Aynasız Fotoğraf Makinesi: Yongnuo YN450

Sahip olduğu ince yapı ile ergonomik kullanım sunmayan YN450, yapısı gereği fotoğraf makinesinden ziyade akıllı telefon tasarımına daha yakın duruyor. YN450 ayrıca fotoğraf makinelerinden sahip olduğu Android işletim sistemiyle ayrılıyor.

Yongnuo YN450 Özellikleri

Akıllı telefon ile fotoğraf makinesini bir araya getiren YN450, Android 7.1 işletim sistemiyle kutusundan çıkıyor. Gücünü Qualcomm tarafından üretilen sekiz çekirdekli işlemciden alan YN450, 3 GB RAM ile destekleniyor. 32 GB dahili depolama alanı bulunan YN450’nin arkasında ise 5 inç büyüklüğünde 1920 x 1080 piksel bir ekran bulunuyor.

Android İşletim Sistemli Aynasız Fotoğraf Makinesi: Yongnuo YN450

16 Megapiksel Four Thirds Sensör

4.000 mAh kapasiteli bir bataryaya sahiptir. Ayrıca YN450,  çekilen fotoğraf ve videolara konum bilgisinin eklenmesi için GPS birimine de sahip. RAW desteği de sunan YN450, 16 megapiksel çözünürlüğünde Four Thirds sensöre sahip.

30 Kare 4K Video Desteği

Çiftli LED flaş ve stereo mikrofon ile donatılan, WiFi ve 4G desteği de sunan akıllı aynasız fotoğraf makinesi, 4K çözünürlükte 30 FPS videolarda kaydedebiliyor. Canon’un EF lensleri ile uyumlu olan Yongnuo YN450’nin ne zaman satışa sunulacağı ve fiyat etiketinin ne olacağı şimdilik bilinmiyor.

Bu yazımızda, Android işletim sistemli aynasız fotoğraf makinesi: Yongnuo YN450 ve özelliklerinden bahsettik. Bu tarz yazılar için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Yazar Hakkında

Yorum Bırakın