A Word Kelime Oyunu

2

A Word ile kelime oyunu oynamak ister misiniz? Üretkenliğimizi kullandığımız ve zeka oyunu olarak nitelendirdiğimiz oyunlar hem keyifli hem de zihinsel egzersizi. Üretkenliğimiz ile belli seviyelere geldiğimiz bu tür oyunlarda kendi kelime dağarcığımızı, stratejik zekamızı, görsel zekamızı test etme imkanı buluyoruz. A Word kelime oyunu sayesinde aşama aşama üretkenliğinizi ve kelime dağarcığınızı test edebilirsiniz.

A Word Oyunu Oyna

A Word oyunu oynanaman önce bilmesiniz ki klasik kelime oyunlarından daha karmaşık bir deneyim suuyor. Bu deneyimi sunarken de eğlendirmek. Öncelikle oyun başlangıcında kelimeleri kolayca bulabilirsiniz. Fakat oyunun ilerleyen seviyeleri iyice karmaşık bir hal alıyor ve oyundan aldığınız keyif de oldukça artıyor. A Word uygulamasında kelime sayısının bir sınırı yok. Yüzlerce başlık altında binlerce kelime onları bulmanızı bekliyor.

Altıgen harf kutucukları ile de arı kovanını andırarak ufak mesaj veriyor. Bulduğunuz her kelime için puan kazanıyorsunuz ve oyunda puanlarınız ve çeşitli başarılarınızla rozet kazanabiliyorsunuz. A Word ile hem kendinizle hem de zamanla yarıştığınız için rekabet ortamı sizin oyunda daha fazla vakit geçirerek kelime dağarcığınızı test etmenizi sağlıyor. 2000 bulmaca içeren oyunda 20 farklı rozet bulunuyor.

A Word Kelime Gezgini

Oyunu oynarken farkedeceğiniz gibi üretken olmak çok önemli. Harfler farklı sıralandığı için bazen kelimeleri bulmak oldukça zor olabiliyor. Bu noktada oyun içindeki ipucu özelliğini kullanarak içinden çıkılmaz hal alan bulmacayı çözebilirsiniz. Kelimeler ile oynayarak beyin egzersizi yaptığınız A Word kelime oyunu çevrimdışı oynanabiliyor. Yani A Word oyunu oynamak için internet bağlantısına gerek yok.

Ayrıca oyunu oynarken eğlencenin yanı sıra yeni yeni kelimeler de öğreneceksiniz. Oyun içinde puan kazandıkça kendinizi öğretici bir dünyada bulacaksınız. Çeşitli başlıklar altında bulunan kelimeleri keşfetmek tamamen ücretsiz. Android ve iOS markette bulunan oyunda oyun içi satın almalar dışında herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

‎A Word Game
Price: Free+

Yazar

2 yorum

    • Ömer Efe merhaba. Yazının en altında iOS ve Android telefonlara indirme bağlantılarını bırakmıştık. İNDİR butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.

Yorum