15 Bin – 20 Bin TL Arasına Bulabileceğiniz Arabalar

0

15 Bin – 20 Bin TL arasına bulabileceğiniz arabalar neler? Otomobil sahibi olmak birçok insanın vazgeçilmez hayallerinden biri. Herkes kendine ait bir araçla uzun ve keyifli yolculuklar yapmak isteyebilir. Siz de bu tarz yolculuklar yapmak istiyorsanız ama özel araç almak için yeterli paranız yok mu? Üzülmeyin. Günümüzde 15 Bin – 20 Bin TL arasına bulabileceğiniz arabalar mevcut. Eğer bu miktarda bir para birikimi yapabilmişseniz bu fiyata ihtiyacınıza uygun birçok araç bulabilirsiniz. Peki 15 Bin – 20 Bin TL arasına bulabileceğiniz arabalar neler? Gelin birlikte göz atalım.

Opel Astra 1999

Opel Astra 1999

  1. 2000 Model Seat Cordoba Signo: Düşük yakıt tüketimi sayesinde bütçenizi fazla sarsmayacak olan bu araç özellikle çekirdek aileler için çok uygun bir arabadır. 15.000 Türk lirasına satın alabileceğiniz bu araç oldukça iyi bir yol arkadaşı olabilecek kapasitede.
  2. 1996 Model Toyota Corolla: Bu araç şüphesiz 15 Bin – 20 Bin TL arasına bulabileceğiniz arabalar içinde en iyilerinden biri. Kendi kategorisindeki diğer araçlara göre bu araba, hızı ve geniş bagaj hacmiyle bu konuda size yardımcı olabilecek araçların başında yer almakta.
  3. 1998-2002 Model Opel Astra: Oldukça konforlu ve yüksek yakıt tasarrufuna sahip bu araba, deneyimlemiş pek çok kişi tarafından tavsiye edilmekte.
  4. BMW 5.20: 1991 model bu araç, bu konudaki en iyi araçlardan bir diğeridir. Araç kendi kategorisindeki araçlara göre hayli yüksek bir motor gücüne sahip. Eğer bu şekilde bir bütçeniz varsa bu aracı kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.
  5. Fiat Palio: Bu araç genellikle düşük yakıt tüketimi ve ucuz fiyatından dolayı daha çok tercih edilmektedir. Aynı zamanda bu aracı aldıktan sonra tekrar satmak istiyorsanız çok kısa bir sürede tekrar satabilirsiniz. Alışveriş piyasası oldukça iyi durumdadır.
  6. Fiat Linea: Tıpkı Fiat Palio gibi bu araç da 15 Bin – 20 Bin TL arasına bulabileceğiniz arabalar arasında hızlı alışveriş piyasasıyla öne çıkan bir araç. Aynı zaman da yakıt tasarrufu konusunda da oldukça iyi bir araç.
  7. Fiat Albea 1.3 Multijet Dynamic: Bu araç konforlu olması nedeniyle eğer alma imkanınız varsa kaçırmamanız gereken bir araçtır. Birçok kişi deneyimleyip memnun kalmış durumda.

Bu otomobiller bütçeniz ile hayallerinizdeki yolculukları deneyimlemek konusunda bulabileceğiniz en iyi otomobillerdir. Şimdiden herkese iyi yolculuklar.

About Author

Leave A Reply